Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SCOTCH&SODA

ЈАКНА

Шифра на артикл: SS169113-0360
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 57%ПАМУК 33%ПОЛИЕСТЕР 8%НАЈЛОН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}408
16.690 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}408
15.390 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-21
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957607-91
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956375-86
4.315 МКД
Заштеда -52%
5.394 МКД
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956381-86
2.196 МКД
Заштеда -60%
2.745 МКД
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956364-91
1.796 МКД
Заштеда -60%
2.245 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL