Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: M5011324A-01C
7.790 МКД
7.790 МКД
5.453 МКД
Заштеда: 2.337 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93% Полиестер 7% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011389A-01C
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J321913-ACF
19.243 МКД
Заштеда -30%
27.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954274-37
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011517A-01C
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011513A-01C
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL