Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: M5011212A-0WA
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50473210-377
29.590 МКД
Заштеда -20%
36.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476787-377
30.390 МКД
Заштеда -20%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954274-20
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XPW-U31
23.992 МКД
Заштеда -20%
29.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2628CT2941-3353
14.903 МКД
Заштеда -30%
21.290 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954295-27
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XT1-CY4
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL