Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8274190-30
5.990 МКД
5.990 МКД
4.193 МКД
Заштеда: 1.797 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011405A-6MW
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010182
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2625MT2655-6218
17.703 МКД
Заштеда -30%
25.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274185-31
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234621-31
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234623-31
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37017714-30
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MK2002LB-950
45.983 МКД
Заштеда -30%
65.690 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8234625-32
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274182-32
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37005544-32
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ OPIU-877-BCE
27.643 МКД
Заштеда -30%
39.490 МКД
Големина
XS
S
M