Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A061930BHAV-36M
17.090 МКД
17.090 МКД
17.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 63%Целуза ацетат 34%полиамид 3%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219008-0JV
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L