Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5011319A-PY7
8.490 МКД
4.245 МКД
3.821 МКД
Заштеда: 4.669 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
8.490 МКД
4.245 МКД
3.821 МКД
Заштеда: 4.669 МКД
Извести ме за попуст
2
1