Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GW2YL03 WERA2 G66B
Isbn: W2YL03WERA2-G66B
Провери достапност
 • XS
  XS
 • M
  M
 • S
  S
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 43% ПАМУК 54% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520RT2918-8321
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50502389 689
11.495 МКД
Заштеда -50%
22.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7805 {84466}666
9.245 МКД
Заштеда -50%
18.490 МКД
Големина
M
XS
XXS
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7808 {84466}666
8.345 МКД
Заштеда -50%
16.690 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW3YL08 WFIS0 G4B0
6.145 МКД
Заштеда -50%
12.290 МКД
Големина
L
M
S
XS