Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013230
Isbn: W2YL20WEPD0-F62S
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 56%Памук 33%полиестер 11%полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-36M
11.963 МКД
Заштеда -30%
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219008-0JV
9.863 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L