Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27044757-TO
Šifra proizvođača: 27044757
4.990 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% Органски памук 20% Рециклиран памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37012503-TM
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37012502-TO
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011382A-6YR
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0403
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0568
2.607 МКД
Заштеда -70%
8.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL