Барај
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: WS110029A-Q22
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 85% Полиестер 15% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220TT2593-5178
16.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48