Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 37075823-99
Šifra proizvođača: 37075823
1.490 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% Вискоза 31% Полиестер 04% Еластин

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
2
1