Барај
%
×
Forever denim with replay
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 7917262-01
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали PUSH UP
Состав 60% ПОЛИАМИД 28% ПОЛИЕСТЕР 12% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277755-01
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 5667833-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3547622-01
1.790 МКД
Големина
85
90
95
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
2
1