ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 94161172
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • 10Г
  *
 • 12Г
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд OKAIDI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Големина 10 години, 12 години, 3 години, 4 години, 5 години, 6 години, 8 години

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96030138
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96134138
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96032422
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96032317
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96010373
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95760631
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95760171
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95740172
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95759172
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95759317
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95882481
595 МКД
Заштеда -50%
1.190 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95758833
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
string(0) ""
string(0) ""