ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OKAIDI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 94740874
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3M
  *
 • 6M
  *
 • 9M
  *
 • 12M
  *
 • 18M
  *
 • 23M
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд OKAIDI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Големина 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци, 3 години, 12 месеци, 18 месеци, 23 месеци

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96030138
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96134138
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96032422
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96032317
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 96010373
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95760631
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95760171
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95740172
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95759172
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95759317
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95882481
595 МКД
Заштеда -50%
1.190 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 95758833
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
string(0) ""
string(0) ""