Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67088647-99
Šifra proizvođača: 67088647
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 66% МОДАЛ 34% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW18483-BDS
4.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220886_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010369-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77020365-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010375-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050374-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060335-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050335-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK63 KC7M0 JBLK
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GV4YK02 KCDH1 A810
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17946-0GR
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK64 WG540 JBLK
7.390 МКД
Големина
2
4
6
8
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1