Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67077120-99
Šifra proizvođača: 67077120
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ВИСКОЗА 05% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77030368-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK67 KBSV0 JBLK
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK0K KC760 JBLK
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4YGK34 7014A P0HU
18.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4YGK0A 5718Z JBLK
10.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221746_BK
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070342-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060340-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010362-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010347-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040350-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1