Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67063264-99
Šifra proizvođača: 67063264
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 28% ПОЛИЕСТЕР 50% ВИСКОЗА 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67097126-99
6.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67036321-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057137-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057111-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 001
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK20 KC760 JBLK
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK0Z KC790 JBLK
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVW02-2000
8.590 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK55-2000
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK52-9019
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK25-1000
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK23-2000
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1