Барај
%
×
slow morning - women'secret
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 47071283-99
Šifra proizvođača: 47071283

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 96% ПОЛИЕСТЕР 04% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67040361-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090657-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67069218-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67084035-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK69 KC7M0 JBLK
6.790 МКД
Големина
L
S
XS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67063264-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4RGK0S 6218A JBLK
20.290 МКД
Големина
44
42
40
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK58 KAQL2 JBLK
5.990 МКД
Големина
L
S
XS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011702A-9LN
7.390 МКД
Големина
10
8
14
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011405A-9MJ
8.690 МКД
Големина
12
8
10
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011367A-02A
5.590 МКД
Големина
8
14
12
10
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070420-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL