Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: W8011150A-02A
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 78% ВИСКОЗА 12% ЛЕН 10% НАЈЛОН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9106 {74950}010
8.590 МКД
Големина
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9074 {23587}098
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67096334-99
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074038-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090435-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67076040-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086039-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67084038-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957537-01
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67040361-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090657-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67069218-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL