Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: W8011152A-8AD
6.490 МКД
2.596 МКД
2.336 МКД
Заштеда: 4.154 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 35% Алпака 35% Волна 27% Најлон 3% Еластин

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
2.596 МКД
2.336 МКД
Заштеда: 4.154 МКД
Извести ме за попуст
2
1