Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 201998_BN
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 845 МКД
Извести ме за попуст
2
1