Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: A064340IGAL-5DQ
28.090 МКД
14.045 МКД
14.045 МКД
Заштеда: 14.045 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 75%Вискоза 25%силк

Trenutno nema komentara
28.090 МКД
14.045 МКД
14.045 МКД
Заштеда: 14.045 МКД
Извести ме за попуст
2
1