Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: A062430KFAZ-44QA
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук + 100%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37048255-95
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37054400-95
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010026
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M