Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 198524_GY
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011150A-07Q
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37089079-92
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37069104-92
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37048255-95
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077724-97
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50477156-979
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077714-92
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37087735-94
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37027107-92
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37054400-95
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095939-90
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010026
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M