Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DSA1276609I35-02
0 МКД
20.890 МКД
14.623 МКД
Заштеда: 6.267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67957135-95
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-92
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA127240EPAB-9BX
17.143 МКД
Заштеда -30%
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67055754-95
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219596_DG
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK60 WFDF0 G8DP
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011623A-2KW
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064074-94
2.990 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 214981_GY
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011384A-9ME
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK42 KBJG0 F9A2
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
20.890 МКД
14.623 МКД
Заштеда: 6.267 МКД
Извести ме за попуст
2
1