Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN

ФУСТАН

Шифра на артикл: J20J219640-0HD
9.390 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37055946-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219015-RB8
10.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50477141-271
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6W3DJ1560000-B26
18.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014141
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014063
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4474291-97
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 168531-0597
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013895
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013892
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013891
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013888
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L