Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 199859_WT
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 1%Еластин, 99%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N4RJ8271000-B26
10.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197872_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198527_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198165_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4474295-70
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198016_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197957_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197861_EC
2.490 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196317_EC
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022882-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37012883-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013368
4.290 МКД
Големина
6 Години
8 Години
12 Години
16 Години
10 Години
4 Години
14 Години