Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7953589-54

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55% ЛЕН 45% ВИСКОЗА.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954360-51
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954339-51
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219640-0HD
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 167972-0221
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013462
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37020452-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954343-50
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954346-50
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013297
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013252
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013216
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_BG
2.290 МКД