Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
TRUSSARDI JEANS

ФУСТАН

Шифра на артикл: TRJ000099
Isbn: 56D00581-1T005797-G849
30.390 МКД
21.290 МКД
21.290 МКД
Заштеда: 9.100 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • 38
    38
  • 40
    40
  • 42
    42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198197_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 199859_WT
2.490 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001270-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001242-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198320_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082506-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37081281-01
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37000243-05
1.490 МКД
Големина
72
70
66
67
71
69
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197248_EC
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197414_EC
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 198198_EC
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082006-01
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L