Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS011192
Isbn: W1BK38Z2WJ0-LMGY
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70%Полиамид 30%Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012867
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012860
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012859
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012858
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012737
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L