Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 17092877-99
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082006-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37000169-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27057134-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27039202-99
1.990 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27068645-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012771
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50468266-001
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50467389-001
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50467272-001
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27078639-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27098643-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27948636-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L