Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN

ФУСТАН

Шифра на артикл: J20J217122-YAF
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 77%Полиестер 19%вискоза 4%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 191374_EC
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17027758-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055755-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067729-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055756-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17085922-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 190857_EC
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17033789-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 189851_EC
1.990 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 189277_OW
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17022025-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17072011-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L