Барај
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009812
Isbn: 1GG7316058A-G1CH
16.690 МКД
16.690 МКД
16.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Полиестер 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959013-35
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959443-96
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44