Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN

ФУСТАН

Шифра на артикл: J20J215663-YAF
4.890 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 188258_EC
2.290 МКД
Големина
M-L
S-M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87008637-01
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87008638-01
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87009405-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87068632-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87048632-01
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87049203-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87039036-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87019026-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87038253-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL007989
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L