Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009308
Isbn: W1GK83Z2U00-TRVI
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 65% Вискоза 35% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 161518-3171
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009694
15.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29796-0002
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959013-35
2.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064022-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009345
7.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953627-98
1.314 МКД
Заштеда -40%
2.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953119-98
1.434 МКД
Заштеда -40%
2.390 МКД
Големина
34
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87034054-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064054-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009142
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87040526-09
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L