ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 53090886-76
3.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 74%Вискоза26%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67075956-06
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67045926-81
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046307-81
3.590 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046307-06
3.590 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066705-81
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066705-37
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67075926-TM
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086307-99
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67036722-99
2.240 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047879-99
3.590 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077660-99
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077660-37
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""