Барај
%
×
Geox - step out in style
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LV18883-0268
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 33_032
  33_032
 • 25_030
  25_030
 • 26_030
  26_030
 • 27_030
  27_030
 • 28_030
  28_030
 • 28_034
  28_034
 • 29_030
  29_030
 • 29_034
  29_034
 • 30_030
  30_030
 • 30_034
  30_034
 • 31_030
  31_030
 • 31_034
  31_034
 • 32_032
  32_032
 • 32_030
  32_030
 • 31_032
  31_032
 • 30_032
  30_032
 • 29_032
  29_032
 • 28_032
  28_032
 • 27_032
  27_032
 • 26_032
  26_032
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 79% ПАМУК 19% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67086323-BL
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67075741-DC
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW18314-1AB
8.390 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03604 09H63 01
9.690 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03603 0PFAW 01
11.290 МКД
Големина
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03603 09H63 01
9.690 МКД
Големина
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03598 09H93 01
13.190 МКД
Големина
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03597 09H93 01
13.190 МКД
Големина
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67055745-TO
1.990 МКД
Големина
32
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67075732-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW17585-1AB
7.090 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA13147 0JGAA 01
29.790 МКД
Големина
25
26
27
28
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1