Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 37010660-BB
Šifra proizvođača: 37010660
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014160
8.790 МКД
Големина
3032
3134
3132
3232
3332
3432
3434
3632
3634
3832
4034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010073
17.090 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010017
10.490 МКД
Големина
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3432
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010016
11.190 МКД
Големина
2930
3030
3130
3132
3230
3232
3332
3330
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010015
6.490 МКД
Големина
3030
3132
3230
3232
3330
3332
3334
3430
3432
3434
3630
3632
3634
3832
4034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM14812-1BZ
8.290 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J321129-1BJ
7.890 МКД
Големина
3132
3832
3332
3632
3432
3232
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM14798-1A5
7.290 МКД
Големина
3432
3132
3632
3332
3232
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A0359409D89-02
13.390 МКД
Големина
31
32
33
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A00879068BD-01
20.190 МКД
Големина
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A0355809E14-01
18.790 МКД
Големина
31
32
33
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SID90ELAV-01
8.890 МКД
Големина
31
32
33
34
36
38