Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
SPRINGFIELD

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 6842399-15
2.290 МКД
2.290 МКД
1.718 МКД
Заштеда: 572 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 74% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР 7% ВИСКОЗА 2% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 21WWDD43-5009
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822674-15
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 192612_BL
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50456057-425
8.093 МКД
Заштеда -25%
10.790 МКД
Големина
3032
2732
2832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N4JJ5390000-F20
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822682-15
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822680-14
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822679-15
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822677-15
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842372-15
1.343 МКД
Заштеда -25%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822676-15
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842410-15
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44