Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
REPLAY

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: RPL007796
Isbn: WA437R.000.20780D-010
8.490 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2528
  *
 • 2530
  *
 • 2628
  *
 • 2630
  *
 • 2728
  *
 • 2730
  *
 • 2828
  *
 • 2830
  *
 • 2928
  *
 • 2930
  *
 • 3030
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 96% Памук 3%Полиестер 1%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849342-13
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849326-15
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849326-14
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44