Барај
%
×
Okaidi new collection
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DESIGUAL

ЕЛЕК

Шифра на артикл: DG24SWEW14-1001
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 88% ВИСКОЗА 12% ПОЛИЕСТЕР


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 4847908-70
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67067112-88
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67086336-87
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 67085726-87
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ HB50520940 664
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
34
36
38
40
0 МКД
4.890 МКД
3.423 МКД
Заштеда: 1.467 МКД
Извести ме за попуст
2
1