Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 37024377-99
Šifra proizvođača: 37024377
2.290 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 769 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиамид Полнење: 80% Рециклиран полиестер 20% Полиестер

Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.690 МКД
1.521 МКД
Заштеда: 769 МКД
Извести ме за попуст
2
1