Барај
%
×
Forever denim with replay
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67000489-05
Šifra proizvođača: 67000489
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 31% ПОЛИЕСТЕР 04% ПАМУК 43% ВИСКОЗА 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ THDW0DW18117-YBH
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67047141-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67077128-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF46-1001
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF33-1001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF16-2000
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67027140-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67037143-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095735-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095748-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67017142-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67015755-05
2.990 МКД
Големина
S
M
2.990 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
2
1