Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: M6110474A-ADQ
5.890 МКД
2.945 МКД
2.945 МКД
Заштеда: 2.945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 82% Памук 18% Полиамид

Trenutno nema komentara
5.890 МКД
2.945 МКД
2.945 МКД
Заштеда: 2.945 МКД
Извести ме за попуст
2
1