Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: M6110293A-5EJ
4.290 МКД
2.145 МКД
2.145 МКД
Заштеда: 2.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Кашмир

Trenutno nema komentara
4.290 МКД
2.145 МКД
2.145 МКД
Заштеда: 2.145 МКД
Извести ме за попуст
2
1