Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
DAN JOHN

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: DJ001024
Isbn: I22M18-1472-WEIVERDE
3.990 МКД
2.799 МКД
2.519 МКД
Заштеда: 1.471 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 47% Акрил, 47% Полиестер, 6% Волна
Trenutno nema komentara
3.990 МКД
2.799 МКД
2.519 МКД
Заштеда: 1.471 МКД
Извести ме за попуст
2
1