Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
TIMBERLAND

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: A5UJ9-392
7.990 МКД
3.999 МКД
3.599 МКД
Заштеда: 4.391 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 35% ВОЛНА, 30% ВИСКОЗА, 20% КАШМИР, 15% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara
7.990 МКД
3.999 МКД
3.599 МКД
Заштеда: 4.391 МКД
Извести ме за попуст
2
1