Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЏЕМПЕР
SUPER DRY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: W6110416A-7JQ
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 61% Акрил 39% Полиестер

Trenutno nema komentara