Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
CALVIN KLEIN

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: J30J321604-BEH
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80%Памук 17%поламид 3%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS014167
8.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50475072-001
15.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50474824-001
10.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50471343-001
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ000835
2.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50478535-001
14.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50468262-001
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J30J320859-L7E
7.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37074016-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37024008-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37024007-99
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37034013-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL