Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЏЕМПЕР
BOSS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50504947-001
13.990 МКД
13.990 МКД
9.793 МКД
Заштеда: 4.197 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 79% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ HB50510394 001
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ001744
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RUK6135 {G23138}098
4.263 МКД
Заштеда -30%
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ HB50504394 001
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DSA12446 0AJBJ 9XX
12.383 МКД
Заштеда -30%
17.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ001146
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
13.990 МКД
13.990 МКД
9.793 МКД
Заштеда: 4.197 МКД
Извести ме за попуст
2
1